П`ятниця, 24.05.2019, 06:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Верхньоланнівська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів                          Карлівської районної ради Полтавської області

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Торгівля людьми

Щороку тисячі громадян України потерпають від торгіві людьми. 

Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце у світі після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний  дохід від торгівлі людьми у всьому світі складає близько 10 - 12 мільярдів доларів.

Для злочинців -це величезні гроші, для людей - страждання, зруйнування сім`ї, втрачене здоров`я і навіть життя...

Відповідно до Закону України "Про протидію торгівлі людьми" у школі сплановані такі заходи:

№ п/п

Захід

Відповідальний

Термін виконання

1.

Засідання ради школи з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в  сім’ї та протидії торгівлі людьми:

- планування роботи

Директор школи

вересень

2.

  Залучення органів учнівського самоврядування до проведення інформаційних і культурно- просвітницьких заходів з питань попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми:

- випуск стіннівок, буклетів;

- участь в учнівських проектах.

Педагог-організатор

Жовтень – грудень

3.

Проведення профілактичних та просвітницьких заходів  з дітьми та батьками щодо питань безпечної міграції, профілактики торгівлі людьми  та залучення їх до реалізації соціально-економічних ініціатив:

- класні виховні години «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»

- батьківські збори «Благополуччя дітей»

- засідання круглого столу «Професія. Кар’єра. Успіх»;

- перегляд відео-фільмів на відповідну тематику.

Педагог-організатор

Грудень – лютий

4.

Залучення спеціалістів до роботи з дітьми та батьками з питань протидії торгівлі дітьми та попередження насильства в сім’ї

Заступник директора з НВР

Березень – квітень

5.

Забезпечення доступу дітей до інформаційно-консультативної підтримки шляхом поширення інформації про роботу Національної гарячої лінії з питань запобігання насильству та захисту прав дитини

Заступник директора з НВР

Протягом року

6.

Підсумки роботи

Директор школи

Травень

Торгівля людьми - ганебне явище сучасності!

У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи.

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

Наша держава – це країна, з якої, як правило, здійснюється експорт жінок на світові ринки інтимного бізнесу – в Туреччину, Італію, Польщу, Іспанію, Німеччину, країни колишньої Югославії, Угорщину, Чехію, Грецію, Російську Федерацію, Об’єднані Арабські Емірати, Ізраїль, Сполучені Штати Америки та інші країни. В міжнародній системі Україна визначена як країна - постачальниця жінок. Саме громадянки України зараз складають значну частину живого «товару» на відкритих і таємних ринках Європи та Азії. Ряд експертів одностайно висловлюються про те, що торгівля людьми є однією з галузей кримінального бізнесу, що розвивається найбільш стрімкими темпами в світі; у цій індустрії домінують добре організовані кримінальні синдикати; одержані прибутки йдуть на фінансування інших різновидів злочинної діяльності, в тому числі торгівлі наркотиками та зброєю.

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації, найпоширенішою з яких є примушення до заняття проституцією.

Негативний вплив від торгівлі людьми полягає ще й у поширенні венеричних захворювань, СНІДу, формуванні моральної деградації та відчуженості особистості, втрати родинних зв’язків, зруйнуванні суспільної моралі, небезпечному «звиканні» громадської свідомості до негативного явища, поширенні депресивних синдромів та суіцидальних тенденцій, зростанні агресивності та жорстокості. Торгівля жінками сприяє знищенню генофонду нації, оскільки злочинними угрупованнями втягуються у проституцію лише фізично здорові та найпривабливіші дівчата.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Національна дитяча гаряча лінія

Copyright MyCorp © 2019
uCoz


Національна дитяча гаряча лінія